Eurogamer.cz

Výhled Battlefield 1 pro 1. čtvrtletí 2017

Co vás čeká?

Pokud v těchto dnech neoznámíte své záměry na první měsíce nového roku, nejdete s dobou. Tímto heslem se nejspíš řídí i v EA, kteří dnes avizovali své plány s rozšiřováním Battlefield 1 (Alza.cz) pro 1. čtvrtletí 2017.

1

Nic extra převratného, co bychom nevěděli, ale když jde o jednu z nejúspěšnějších her, proč si to nezopáknout, že...?

  • Úspěch oficiálních nestandardních her nás moc těší a v jejich vydávání budeme samozřejmě pokračovat. Možná už jste si stihli zahrát Armored Kill, nejnovější nestandardní hru v podobě variace na Conquest, která zakazuje vstup Scoutům a jedním dechem dává větší prostor bojové technice.
  • Už 18. ledna zpřístupníme Bleed Out, což bude upravená verze režimu Rush, ve které se zabití nepřátelští vojáci vracejí do hry rychleji než obvykle a regenerace zdraví je vypnutá.
  • V únoru nás čeká další aktualizace pro Battlefield 1, do které jsme zahrnuli novou várku oprav vycházejících jak z vašich připomínek, tak z výsledků soustavného testování. Podrobnosti a úplné znění změn zveřejníme zanedlouho.
  • They Shall Not Pass se potom v březnu stane prvním herním rozšířením pro Battlefield 1. Na ilustraci výše vidíte počáteční vizi herního prostředí, ze které tým studia DICE vycházel při tvorbě jedné ze čtyř nových map. Již brzy se můžete těšit na další informace o mapách, herním systému a dalším obsahu rozšíření They Shall Not Pass - máme toho v zásobě opravdu hodně.
REKLAMA

- komentáře (3)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

  • Nahrává se...