Eurogamer.cz

Hra LEGO Worlds s českými titulky

Překvapivé oznámení.

Společnost Cenega Czech dnes nečekaně ohlásila, že hra LEGO Worlds bude zcela poprvé v historii LEGO her obsahovat české titulky.

Minulé díly této dlouhodobé série lokalizovány nebyly a není známo, čemu za to vděčíme, jestli chtějí Warner Bros více podpořit domácí trh či zda se loňské LEGO hry tak bezvadně prodávaly (?).

Představí galaxii smyšlených světů vytvořených kompletně z LEGO kostiček, kde hráči mohou prozkoumávat, objevovat a vytvářet společně.

Datum vydání je stanoveno na 24. února 2017 pro PC a konzole Xbox One a Playstation 4 (Alza.cz).

1
  • "Ve hře LEGO Worlds se hráči vydají na vzrušující cestu rozlehlým otevřeným světem stvořeným z LEGO kostiček," říká Jonathan Smith, vedoucí vývoje TT Games. "Díky naprosté svobodě, kterou hra poskytuje, budete moci vytvořit cokoliv co Vás jen napadne - ať už se jedná o úpravu postav, objevování světa v nejrůznějších vozidlech, stavbu budov a jiných struktur."
  • "Hra LEGO Worlds obohacuje naši LEGO franšízu o zcela nový neotřelý zážitek, který nabídne veškerou zábavu, kterou si můžete užít se stavěním LEGO kostek," říká David Haddad, president společnosti Warner Bros. Interactive Entertainment.
  • Ve hře LEGO Worlds se hráči pustí do objevování skrytých pokladů v nejrůznějších prostředích, kde světy přicházejí k životu se závratným množstvím přepravních prostředků a živých stvoření, jako je například kovboj v sedle žirafy, Yeti strachující se z krvelačných vampírů. Chybět nebudou ani závadní auta či monstrózní vrtací stoje. Hráči se mohou zúčastnit speciálního dovednostního questu a stát se tak mistrem stavitelem a to tak, že nabídnou pomocnou ruku ostatním LEGO postavám ve hře. Vaším úkolem bude například pomoci králi najít jeho meč, ochránit farmáře před zombie invazí nebo postavit nový domov pro jeskynního muže.
  • LEGO Worlds obsahuje online multiplayer, který hráčům umožní objevovat světy ostatních hráčů a vytvářet tak světy společně, či budou mít možnost zahrát si v kooperativním či kompetitivním módu.
REKLAMA

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

  • Nahrává se...