Eurogamer.cz

Battlefield 1 dostal velkou zimní aktualizaci

Uvnitř detaily.

EA jsou rádi, že vám dnes mohou podrobněji představit novou velkou zimní aktualizaci pro Battlefield 1 (Alza.cz), která je už nyní (po restartu serverů) všem volně k dispozici.

Obsahuje prý spoustu skvělých změn a úprav (seznam), zásadních i kosmetických, a na mnoha z nich máte prostřednictvím svých ohlasů a nápadů zásluhu i vy.

1
  • Stuhy - Od této chvíle budete ve hře sbírat i stuhy. Ve hře je celkem 20 stuh a s každou dostanete i odměnu 300 zkušenostních bodů. Stuhami chceme odměňovat dobrou týmovou hru a ochotu plnit zadání herního režimu.
  • Elitní kodex - Ve hře teď můžete odemknout elitní kodex pro osm z dostupných primárních zbraní ve hře. Potřebujete jen 500 dalších zabití na každou příslušnou zbraň. Odměnou je nejen krásný elitní kodex, ale k němu i 25 tisíc bonusové zkušenosti. To se rozhodně může hodit, až se vydáte na lov nových úrovní tříd.
  • Maximální úroveň třídy - Nečekali jsme, že se hráči v jednotlivých bojových třídách tak rychle vyšplhají na 10. úroveň. Každou třídu teď tedy můžete nově dovést až na úroveň 50. Uvidíme, jak rychle vám to půjde! Na každé další desáté úrovni na vás čeká battlepack a po dosažení 50. úrovně budete moct padlé protivníky pozlobit extra vylepšenou kill card (panelem, kde se oběti zobrazuje údaj o tom, kdo ji zabil). Za postup na 50. úroveň si také zasloužíte speciální psí známku.
  • Servery - V rámci zimní aktualizace spouštíme i některé očekávané funkce programu pronájmu serverů. Správci serverů teď budou moct hráče ze serveru vyloučit přímo z herního rozhraní, příp. vydat vážné varování v podobě banu. Správci také budou mít na vlastní server prioritní přístup. Po každém skončeném zápase přidáváme možnost hlasování o další mapě. Hráči na daném serveru budou volit ze dvou možností a příští hra se bude odehrávat na mapě, která dostane víc hlasů. Hlasovací varianty budou náhodně vybrané z používaných map na daném serveru. K hlasování dojde na obrazovce konce herního kola, takže prodleva mezi jednotlivými koly se nijak neprodlouží.
2
REKLAMA

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

  • Nahrává se...