Eurogamer.cz

Plány Microsoftu pro Gamescom 2017

Xbox One X prvně v Evropě.

Herní boss Microsoftu u toho sice osobně nebude, Phil Spencer avizoval vynechání tohoto veletrhu (na rozdíl od červnové E3) a snahu věnovat se konečně rodině, takže asi nějaká dovolená.

1

Zato Xbox jako takový v Kolíně nad Rýnem koncem letních prázdnin určitě nepřehlédnete. Na Gamescomu 2017 to bude poprvé, co se Xbox One X (Alza.cz) objeví v Evropě, ač zatím není zřejmé, jestli se návštěvníci pouze kouknou na prosklenou vitrínu či zda bude kompletně pro kohokoli k vyzkoušení.

Jisté je, že na výstavě bude na stánku Microsoftu k dispozici nabídka až 27 her od vývojářů z celého světa - včetně Forza Motorsport 7 (neznámo, zda na PC či Xboxu), Age of Empires Definitive Edition a Sea of Thieves. Níže najdete rozpis aktivit, které můžete očekávat od MS během celého Gamescom týdne:

  • Xbox @ gamescom Live - Nalaďte si speciální vysílání Xbox @ gamescom s nejžhavějšími novinkami a oznámeními ohledně Xbox One X. Vysílání začne 20.8. ve 21:00 místního času.
  • Age of Empires @ gamescom Live - V pondělí 21.8. ve 21:00 místního času spolu během speciálního streamu s Kolína nad Rýnem oslavíme 20. výročí série Age of Empires. Vysílání oslaví bohatou historii oblíbené herní série a nabídne vám i první pohled na remaster klasiky Age of Empires: Definitive Edition, který jsme ohlásili minulý měsíc během E3. Vysílání můžete sledovat na mixer.com nebo prostřednictvím aplikace mixer.
  • Xbox FanFest @ gamescom - Pro naše fanoušky, kteří přijdou na gamescom 2017, budeme kromě jiného organizovat i Xbox FanFest. Akce začne v úterý 22.8. Další informace o této akci vám nabídneme brzy.
REKLAMA

- komentáře

Vytvořit účet

NEBO

  • Nahrává se...