Eurogamer.cz

Probihá předváděčka Werewolf: The Apocalypse

Nástupce kultovnich Bloodlines.

Kdo miloval dnes už kultovní Vampire: The Masquerade - Bloodlines z roku 2004 od Troiky, musí být z této zprávy paf. Chystá se totiž další hra ze světa World of Darkness, když to zamýšlené MMO od CCP neklaplo.

V těchto hodinách v Paříži probíhá novinářská předváděčka Werewolf: The Apocalypse na akci What's Next od Focus Home Interactive, přičemž novináři mají mít čas na sepsání zážitků do půlky února, kdy vyprší embargo.

1

Toto nové RPG chystají ve francouzském studiu Cyanide, autoři Styx Shards of Darkness, Blood Bowl 2, Game of Thrones či Call of Cthulhu.

Půjde o první titul s oficiální licencí White Wolf od doby, co práva odkoupili Paradox Interactive. Doufá se, že by se o vyprávění příběhu mohl postarat dvorní spisovatel Martin Ericsson, když byl citován v tiskovce.

2

Ve hře na motivy deskové předlohy se stanete vztekem hnaným vlkodlačím válečníkem, který je opakem městské civilizace a destrukce, kterou s sebou přináší. Speciální roli sehraje Wyrm, nadpřirozená síla ženoucí svět do apokalypsy.

REKLAMA

- komentáře

Vytvořit účet

NEBO

  • Nahrává se...