Eurogamer.cz

Co nového se chystá na Nintendo 3DS

Nintendo mělo konferenci.

Společnost Nintendo měla konferenci, ve které představili pár nových her na tento systém a také update, díky kterému budete moct natáčet 3D videa.

"Zároveň během tohoto podzimu Nintendo uvede na trh dvě nové Mario hry pro Nintendo 3DS a oslaví tak prodej více jak 1 milionu prodaných konzolí Nintendo 3DS v Evropě. 30. září 2011 se také představí Nintendo 3DS v nové barvě a to v dlouho očekávané metalické červené," píše se v tiskové zprávě od Nintenda.

Super Mario™ 3D Land™ bude debutovat v Evropě na Nintendo 3DS 18. listopadu 2011. V tomto prvním Mario dobrodružsví ve 3D budou hráči prozkoumávat jednotlivé úrovně a nacházet tajemství a především ovládat hru pomocí vestavěného gyroskopu. Hra bude navíc podporovat StreetPass.

Mario Kart™ 7 bude v Evropě dostupný od 12. prosince 2011 a nabídne nový, optický first-person mod řízení, který budou hráči ovládat pomocí vestavěného gyroskopu. Hra navíc nabídne nové hratelné postavy jako Lakitu nebo Metal Maria. Více informací k oběma titulům přineseme později.

Spoustu novinek připravuje Nintendo také na rok 2012. Jak se píše v tiskové zprávě:

Nintendo dnes oznámilo chystané vydání tenisové hry s Mariem ve 3D pro Nintendo 3DS Mario Tennis (název není finální).

Zároveň se vlastníci konzole Nintendo 3DS v roce 2012 mohou těšit na nový Animal Crossing ve 3D. Tato verze nabídne velké množství nových možností, které se až doposud ve hře neobjevily, jako možnost stát se vůdcem celé vesnice, podpořit vývoj vesnice nebo zakomponovat do ní nové elementy, tak aby vyhovovaly osobnímu stylu každého hráče. Zároveň nabídne možnost prohlédnout si domy jiných hráčů, kteří se propojí pomocí funkce StreetPass.

Fanoušci Nintendo 3DS se mohou navíc v příštím roce těšit na hry jako Luigi's Mansion™, Paper Mario™ a nebo Kid Icarus™: Uprising.

REKLAMA

- komentáře

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

  • Nahrává se...