If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

10.17.17 Gran Turismo Sport

Definitivní termín.

Toto datum nechť si motorističtí příznivcí zapíší do kalendáře výraznou fixou. Skoro čtyři roky po Gran Turismo 6 (2013, PS3) a dva týdny po konkurenční Forza Motorsport 7 (to bude srovnávání!) totiž konečně vyjde dlouho odkládané pokračování závodní série od Polyphony Digital.

Sony si je s končícím uzavřeným betatestem Gran Turismo Sport (Alza.cz) natolik jistá v kramflecích, že si troufla oznámit snad už definitivní termín na 17. října 2017.

PS4 exkluzivita, která se původně měla objevit už loni na podzim a která měla dosud neurčité okno "někdy ve 2017", se tak zásadně přiblížila.

"Vstupujeme do závěrečné etapy vylaďování a příprav na start," komentoval to zakladatel série a šéf studia Kazunori Yamauchi. Slíbil, že v příštích měsících od nich uslyšíme spoustu informací o vlastnostech hry, včetně kampaně, různých kreativních nástrojích i finální soupisku všech obsažených tratí a vozidel.

Také jménem Polyphony Digital poděkoval všem fanouškům Gran Turismo a podporovatelům PlayStation z celého světa za jejich přetrvávající podporu během betatestu. V brzké době by se měla rozjet jeho příští kola, doufejme, že snad už více přístupnější širší veřejnosti.

Tagged With

Comments