If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

12 minut hraní Dishonored 2

+ trailer, sběratelka.

Hlavní hvězdou noční E3 konference Bethesdy se nepochybně stala stealth akce Dishonored 2, z níž nám bylo předvedeno první delší hraní. Třeba nové kouzlo Mesmerise pro vyrušení nepřátel, nebo síla telekineze, která tlačí objekty i osoby k vám. Domino zase zařídí, že stačí omráčit jediného protivníka a všichni ostatní okolo dopadnou stejně (znáte už z preview).

Jako největší vychytávka se zatím jeví přidání zařízení, které vám dovoluje cestovat zpátky i dopředu v čase. Zatímco tedy prozkoumáváte panství v rozvalinách, můžete se vrátit zpět, kdy ještě stálo a bylo těžce střežené. Ve videu názorně uvidíte, jak funguje rozhraní takového cestování v čase, i s náhledem, ještě než se někam přenesete. Níže ještě kompletní E3 trailer Dishonored 2, z nějž jsme už část viděli v nedělním úniku.

Bethesda také oznámila nabušenou sběratelskou edici s maskou Corva na podstavci a dalšími fyzickými bonusy, i Imperial Assassins Pack pro předobjednávky. Stále platí, že Dishonored 2 vyjde pro PC/PS4/X1 dne 11. listopadu (Alza.cz).

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments