If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

12 minut z Mafia 2 remasteru v Definitive Edition, již známe i ceny všeho

Další únik, z hraní na PS4 Pro. Co z něj vyčtete?

Pokud by se vyhlašovalo nejhůře střežené tajemství letošního jara, pak by tato série jednoznačně zvítězila.

Půlden před oficiálním přiblížením, které je načasováno na dnešních 18 hodin, uniklo na internet už i video přímo z hraní Mafia 2 Definitive Edition. Navázalo tak na noční únik traileru na re-edici trojky.

Ve 12 minutách ukazuje spuštění hry, úvodní obrazovku i hraní verze pro PlayStation 4 Pro (původní hra vznikla pro PS3). Ta zatím nebyla doinstalovaná, protože autora nahrávky nepustila dál než za prologovou misi na válečné Sicílii roku 1943. Zřejmě se tedy dnes vydávaná hra někomu na PlayStation Store zpřístupnila předčasně, prý na australské verzi obchodu, kdy ještě neměla.

Všimněte si úvodního loga d3t, což je britské outsourcingové studio nyní patřící pod Keywords. To si patrně Take 2 najali k přípravě předělávky, ve spolupráci s Hangar 13.

Hlavní menu zase nabízí záložku s dodatečným obsahem a vnucuje prolinkování s 2K účtem pro možnost odemčení exkluzivních odměn, čímž se asi myslí ty bonusy do ostatních dílů série (viz uniklé detaily a obrázky).

Před zahájením hry se pak objevuje hláška, že "Definitive edice uvádí vyprávěný obsah v originální formě z 2010, že může být pro někoho kulturně citlivé a že je určena jen pro dospělé publikum".

UPDATE - ze stejného zdroje jsme se ještě dozvěděli ceny všeho a oficiální obaly. Mafia 3 Definitive Edition nebude graficky vylepšena, jen přibalena veškerá DLC (jako u dvojky):

  • Mafia 2 Definitive Edition (PS4, samostatně vyjde dnes) - 30 dolarů
  • Mafia 3 Definitive Edition (PS4, samostatně vyjde dnes) - 30 dolarů
  • Mafia Trilogy (PS4) výhodný kompletní balík všech tří dílů, včetně Mafia 1 remaku (až 28.8.) - 60 dolarů

Pro jistotu mirror nahrávky výše:

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments