If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

14. srpna finální řada The Walking Dead, nyní už i s trailerem

UPDATE.

UPDATE 16:30 - Telltale vše oficiálně potvrdili a také zveřejnili první trailer z Final Season, který se jmenuje The Last Bullet, nebo možná to je název první epizody. V té půlce srpna bude hra na Steamu, GOG a Windows Store.

Původní článek 12:00 - Nějakou nešťastnou náhodou unikly informace ohledně vydání Final Season adventurní zombie série The Walking Dead (Alza.cz), z níž jsme tu měli dosud jen první záběry a novou vizáž Clementine, která bude přijímat uprchíky v odloučené škole a chránit sirotka AJ.

Z nyní již odstraněných článků se dozvídáme, že první ze čtyř epizod poslední řady vyjde 14. srpna 2018 pro PC, PS4 a X1 (na Switch až koncem roku). Cena kompletu bude činit 20 dolarů.

Předobjednávku můžete učinit už teď, za což budete odměněni darováním The Walking Dead: The Telltale Series Collection pro PS4/X1, což je velmi lákavé.

Hra bude nově podporovat 4K a HDR na podporovaných zařízeních (asi PS4 Pro a X1X?), i možnost importu uložených pozic z dřívější série. Jinak se těšte na novou kameru umístěnou za ramenem postavy, neskriptované boje a nový vizuální styl ("Graphic Black") pro už potřebné osvěžení grafiky.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments