Skip to main content

2K LEGO Drive vychází už příští týden

Podrobnosti od domácího distributora.

Nastartujte motory! LEGO 2K Drive se celosvětově začne prodávat už příští, pátek 19. května 2023. Hra vyvinutá společností Visual Concepts rozvíjí ikonický herní zážitek LEGO o rozsáhlý otevřený svět, kde si hráči mohou stavět svá vysněná vozidla, jezdit kamkoli a stát se závodní legendou LEGO. Připravte se na uvedení hry na trh a podívejte se blíže na to, co všechno se dá ve světě Bricklandia dělat.

Ve čtyřech režimech hry LEGO 2K Drive na vás čeká otevřený svět a napínavé závodů.

● Příběh - Hrajte sólo nebo v kooperaci na rozdělené obrazovce na své cestě od závodníka-začátečníka po slavného šampiona, kdy se utkáte s řadou charismatických soupeřů s nadějí, že jednoho dne získáte vytouženou trofej Sky Cup. S každým vítězstvím se propracujete na vyšší příčky, abyste se mohli utkat s nechvalně proslulým silničním padouchem Shadow Z.

● Pohárová série - V režimu Pohárová série, který obsahuje několik tratí za sebou, si užijete Grand Prix. Po každém závodě získáte body na základě umístění v cíli a ti s nejvyšším počtem bodů získají nejvyšší místa na stupních vítězů. Pro každý biom v Bricklandii je připravena série Grand Brix Cup.

● Závod - Chcete se co nejrychleji dostat přímo do akce? Vyzkoušejte režim Závod, kde si můžete vybrat libovolnou trať a úroveň licenční třídy (určující celkovou rychlost a dostupné schopnosti) a hned začít jezdit.

● Minihry - Minihry mají jedinečné cíle, které nejsou založeny na projetí cílové čáry, a k úspěchu není zapotřebí pouze rychlost. V obranných minihrách musíte rozbíjet vlny pochodujících robotů, abyste ochránili cíle, zatímco záchranné minihry jsou hektické, když bojujete se skupinami potulujících se padouchů a vyzvedáváte bezmocné obyvatele města.

Užijte si jízdu s ostatními hráči lokálně i online díky multiplayeru ve hře LEGO 2K Drive.

● Místní hra na rozdělné obrazovce - na všech platformách si můžete užít osobní řidičskou akci s rozdělenou obrazovkou pro dva hráče. Na konzoli Nintendo Switch se mohou dva hráči spojit i pro Local Play pomocí dvou systémů Nintendo Switch na stejném bezdrátovém připojení.

● Hra s přáteli online - Uspořádejte párty díky crossplayi, který je k dispozici na PlayStation 5, PlayStation 4, Xboxu řady X|S, Xboxu One a PC prostřednictvím služby Steam a obchodu Epic Games Store.

● Hrajte s každým online - Vyzkoušejte si, jak si vedete v porovnání se závodníky z celého světa v online režimu pro více hráčů Play With Everyone, včetně cross play na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One a PC prostřednictvím služby Steam a obchodu Epic Games Store. Budete se moci utkat s dalšími závodníky na vaší úrovni dovedností v závodech Cup Series nebo Race. Abychom zajistili bezpečné a přívětivé prostředí pro všechny, nebudete s ostatními hráči nijak komunikovat. Jedinými možnostmi, jak se projevit, je zručná jízda, skvělý výběr vozidel a přizpůsobení.

Přizpůsobení a sdílení

"Garáž je místo, kde budete ve hře LEGO 2K Drive stavět a upravovat vozidla. V Garáži si můžete vytvořit vozidla svých snů a upravit každou kostičku od přídě až po záď. Hned od začátku budete mít k dispozici stovky kostek ke stavění, roztříděných podle typu a kategorie, přičemž v průběhu dobrodružství bude k dispozici více než 1 000 jedinečných dílků LEGO.

Všechna vozidla ve hře LEGO 2K Drive mají své vlastní statistiky, včetně maximální rychlosti, zrychlení, ovladatelnosti, zdraví, síly pro boj zblízka a hmotnosti. Čím více kostiček ve svém vozidle máte, tím je těžší, což ovlivňuje vaši hmotnostní třídu. Každá ze šesti hmotnostních tříd od superlehké po masivní má své výhody a slabiny, takže si hrajte a zjistěte, co vám nejlépe vyhovuje. Každé vozidlo je navrženo tak, aby byl zajištěn vyvážený zážitek. Vozidlo s obzvláště vysokou statistikou v jedné oblasti musí mít kompromis v jiné oblasti.

Pro vaše stavby existuje spousta možností přizpůsobení, od jednotlivých tvarů cihel a nátěrů až po drobnější detaily, jako je zvuk klaksonu a motoru. Vyměňte kola, změňte umístění sedadla řidiče, přidejte svému vozidlu osobní nádech pomocí samolepky nebo zábavného doplňku a mnoho dalšího.

Po spuštění také představíme možnost, aby hráči mohli úpravy sdílet s přáteli a komunitou online."

Hra ve Standard Edition bude celosvětově k dispozici 19. května 2023 pro Nintendo Switch, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One a PC prostřednictvím služby Steam a Epic Games Store.

Read this next