If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

2K upřesnila data vydání svých hitů

Bioshock Infinite, XCOM, Spec Ops: The Line.

2K skrze svůj finanční report prozradila, kdy máme zhruba očekávat nadcházející hity. XCOM od 2K Australia má vyjít někdy mezi dubnem 2011 a koncem března 2012. Pravděpodobnější bude ale začátek roku 2012, protože The Darkness II má potvrzeno datum vydání na podzim 2011, takže XCOM vyjde spíše později.

Stejně na tom je střílečka Spec Ops: The Line, u které je také reálnější vydání až na začátku roku 2012. Jak XCOM, tak Spec Ops: The Line by asi nebylo moudré vydat ve čtvrtém kvartále, kdy trh tradičně ovládnou ti největší velikáni.

Bioshock Infinite má na rozdíl od XCOMu a Spec Ops určeno kalendářní datum vydání (předchozí hry mají fiskální rok coby datum) a to sice rok 2012. Je tedy nepravděpodobné, že by se nový Bioshock objevil před dubnem 2012 - to by 2K označili datum vydání za fiskální rok. Bioshock Infinite lze tedy očkávat nejdříve v létě, ale spíše na podzim.

2K také prozradili, že nejvíce se na jejich příjmech v loňském roce podílely Red Dead Redemption (prodáno už přes 8 milionů kusů), Grand Theft Auto 4: Complete, Borderlands: Game of the Year a Sid Meier's Civilization V.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Adam Homola

Contributor

Comments