If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

30. narozeniny Sonic the Hedgehog oslaveny několika novými hrami

Colors, animovaná série, Origins, olympiáda...

Na počest 30. výročí Sonic the Hedgehog uspořádala SEGA koncem minulého týdne vůbec první přímý přenos "Sonic Central". Během oslav SEGA odhalila nepřeberné množství nadcházející zábavy, kde bude v hlavní roli ježek Sonic. Stream zahájili tvůrci nadcházející Netflix sérií Sonic Prime.

Co by to byly oslavy bez hudby, SEGA prozradila, že 23. června vše oslaví hudbou živého orchestru z Sonic her. Ještě předtím se můžou fanoušci těšit na Summer Game Fest Kickoff Live!, který proběhne 10. června s velmi speciálními hosty Crush 40 a Tomoya Ohtani.

Z her to je nejprve adrenalinový remaster plošinovky z roku 2010, Sonic Colors: Ultimate. Chystá se na PlayStation 4, Xbox One, Switch a PC (pouze digitálně) již 7. září 2021. Fanoušci si mohou hru předobjednat a získat tak exkluzivní klíčenku "Baby Sonic" a další bonusové položky. Předobjednávky jsou možné u vybraných prodejců.

Kromě toho SEGA představila dvoudílnou animovanou sérii Sonic Colors: Rise of the Wisps, kde uslyšíte legendární hlas Sonica v podání herce Roger Craig Smitha.

Dále SEGA pracuje na nové sérii, která zahrnuje Sonic the Hedgehog 1, 2, Sonic 3 & Knuckles a také Sonic CD. Fanoušci, kteří hledají nostalgický herní zážitek, si mohou u těchto klasických hitů užit nepřetržitou akci, ale i nový obsah.

Pak se můžete připravit na novou cestu plnou dobrodružství v dalším vlajkovém titulu od Sonic Team, který vám přinesou tvůrci Sonic Generations a Sonic Forces. Více zatím není známo, jen spekulace, že to má být otevřený svět a že se tu objeví věže jako v titulech od UbiSoftu.

Sonic také míří na Olympijské hry! Oblékněte svého avatara jako Sonica a užijte si 18 zábavných disciplín ve hře Olympic Games Tokyo 2020 - The Official Video Game, která bude dostupná pro všechny platformy 22. června už i na západních trzích (loni vyšla pouze v Japonsku).

I ve strategii Two Point Hospital se můžete potkat s ježkem Sonicem. Převlékněte zaměstnance do obleku Sonica a oslavte tak 30. narozeniny slavného superrychlého ježka. Tyto položky budou ve hře dostupné od 22. června.

About the Author

Redakce

Contributor

Comments