If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

7 absolutně nejdražších věcí, které si můžete koupit na Steamu

Auvajs.

Představte si, že máte najednou obrovskou spoustu peněz a nevíte, co s nimi. Stali jste se Babišem, který chce utrácet své miliardy na hrách. Tak co si můžete za drahé podivnosti pořídit na Steamu?

Absolutně nejdražší věc na Steamu

Strata Spaces VR - Professional Edition Upgrade se prodává za krásných 22 000 Kč. Je to aplikace, ve které si můžete modelovat věci a lokace pro virtuální realitu. Pokud tedy neděláte věci pro VR, asi nic pro vás.

Nejdražší přes mikrotransakce koupitelná věc

Můžete si koupit balíček obsahující 15400 plexů, což je platidlo v Eve Online. Bude vás to stát krásných 500 euro, tedy 12 850 Kč.

Nejdražší herní bundle na Steamu

Rebellion Anthology, balení obsahující desítky her s DLCčky jako Sniper Elite nebo Evil Genius, stojí normálně ještě víc, ale teď má 18 procent slevu a je za 376 euro - 9700 Kč.

Nejdražší koupitelná postavička na Steamu

Pirátský král do RimWorld vás bude stát nádherných 332 euro - 8540 Kč. Do hry pak můžete vložit svou postavu s vlastním jménem, příběhem, vlastnostmi a vzhledem. Postava je pak vůdce jedné frakce a to nejen ve vaší hře, ale i ve hře dalších lidí. Cool.

Nejdražší artbook na Steamu

PDFko s artbookem s názvem Star Story: The Horizon Escape vás bude stát 180 euro - 4630 Kč. Je to šílené? Ano, ale je to pro superfanoušky, kteří chtějí podpořit vývojáře.

Nejdražší věc v komunitním trhu na Steamu

To je trochu složitější, protože na komunitním trhu se to neustále mění. Ale obecně bývají nejdražší věci do DOTA 2 a CSGO a ceny se pohybují kolem 1900 až 1800 dolarů, tedy 42 tisíc korun.

Nejdražší DLC, pokud je koupíte všechny pohromadě

Přídavky do Train Simalatoru. Je jich opravdu hodně. Když to všechno sečtete, vyjde vám 5486 euro - 121 370 Kč. Ano, vážně, tolik.

Tagged With

Comments