If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

7 minut hraní Shadow of the Tomb Raider

+ více info, spolupráce s Nvidia.

Objevit se toto před týdnem, sedli bychom si z toho asi na zadek. Teď v záplavě zbrusu nových her z E3 má však Shadow of the Tomb Raider (Alza.cz) tuhou konkurenci a mnohem těžší úlohu v zaujmutí publika.

Eidos Montreal ve spolupráci s Crystal Dynamics přinesli necelých sedm minut hraní, kde nejprve vidíme havárii letadla a následný kradmý postup džunglí, který ničím nevybočuje ze standardních kolejí:

Abyste si z toho neodnesli pocit, že je to jen nastavovaná kaše po Rise of the Tomb Raider, tvůrci v závěru dodali jiná lákadla hry, které tam nebyly patrné: propracovanější bojové mechanismy, nové způsoby pro traverzování, schopnost běhu po zdech, 360stupňové plavání pod vodou s průzkumem všeho, dosud největší rozcestník (základnu) v podobě města atd.

Kdo preferuje rychlejší, filmovější trailery, tomu se bude líbit včerejší E3 video, které debutovalo na konferenci Microsoftu.

Nvidia, která je oficiálním partnerem hry, upozornila dnešní tiskovkou na podporu Highlights a Ansel: "Nvidia Highlights automaticky zaznamená klíčové momenty ve hře během závěrečného dílu příběhu Lary Croft díky technologii ShadowPlay. Umožní znovu prožít stěžejní scény hry nebo je sdílet přímo na sociální sítě Facebook či YouTube. Ansel je zase revoluční nástroj pro pořízení snímků ze hry. Probudí v uživateli skrytého umělce a umožní zachytit Laru Croft jako součást džungle, děsivých hrobek nebo živelného světa na jedinečných fotografiích v ultra vysokém rozlišení až 63 360 x 35 640 pixelů a sdílet je přes sociální sítě. Výsledkem má být dokonalá počítačová verze hry".

Shadow of the Tomb Raider vyjde již 14. září pro PC, PS4 a X1.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments