If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

700 tisíc downloadů bety NioH 2, jednička už na 3 miilionech

Hráče zajímá + fungování co-opu.

Po té sérii odkladů mnoha jiných her by se z ní mohl vyklubat černý kůň konce zimy a jara.

Nioh 2 si v otevřené betě z listopadu stáhlo 700 tisíc lidí, pochlubil se dnes vydavatel Koei Tecmo.

Dle něj má jít o jasný důkaz, že hráče tento titul od studia Team Ninja zajímá. Od hráčů na západních trzích nasbírali prý z 90 procent pozitivní ohlasy.

Prodeje jedničky z roku 2017 (i pro PC) mezitím už téměř dosáhly 3 milionu kusů, když v posledním čtvrtletí přibylo dalších 170 tisíc (do toho se asi nepočítají hráči z PlayStation Plus). Pro tuto firmu šlo o topseller, který kombinoval oblíbené prvky z Dark Souls s exotickým lootem.

Tohle akční RPG založené na japonské mytologii, prequel prvního dílu z pozdního 15. století, bude venku už 13. března 2020 exkluzivně pro PS4.

Kooperativní hra pro tři živé hráče funguje tak, že Nioh 2 přidá na mapu více nepřátel. Neovlivní to ale loot. Každý ze tří účastníků bude mít přístup k vlastnímu padání předmětů, což má zařídit, aby někdo omylem nesebral kamarádův loot. Parťáci v co-opu také budou navštěvovat separátní svatyně a každý bude mít vlastní měření času pro oživení, které jakmile vyprší, padlí kolegové už nebudou moci být oživeni. V editoru postavy si jinak můžete přizpůsobit Yokai Shift mód i rohy.

Jak víme, plánují se tři velká DLC a vývojáři zohlednili názory komunity na betu.

Tagged With

Comments