If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

8 minut z Call of Duty: Modern Warfare 2

+ zdražení PC i old-gen verze hry.

Trailer ze středečního večera nasbíral neuvěřitelných 20 milionu zhlédnutí za úvodních 24 hodin.

Ani na Summer Game Festu tedy Call of Duty: Modern Warfare 2 nemohlo chybět, když jsme tam z něj viděli debutových 8 minut souvislého hraní z Operation Dark Water.

Vezme vás na ropnou plošinu v mexickém zálivu, kam Task Force 141 poslali, aby tam našli skryté rakety, což by mohlo vyvolat globální konflikt. Do mise se tedy vydávají Soap, Ghost a také člen mexických Special Forces, Colonel Alejandro Vargas.

Výrobce hry jinak dnes sklízí kritku za to, že cenovku 70 dolarů nasadil i u PC verze (potvrzeno, že se po pěti letech exkluzivity Battle.net vrací na Steam) a PS4/Xbox verzí. Dosud bylo standardem, že tolik stály jen nextgen verze některých her pro PS5 a Xbox Series (konkrétně to bylo zvykem u minulých dvou dílů série, Vanguard a Cold War). Každopádně PS4 a Xbox One verze už neseženete separátně, nýbrž jen v rámci tzv. Cross-Gen Bundle, které zaručují přístup k oldgen i nextgen verzím, vedle bety (při předobjednávce).

Alternativou je pak Vault edice za 100 dolarů s více skiny pro operativce, přístupem k Season 1 Battle Pass a dalšími drobnostmi.

Tvůrci také v rozhovoru pro VentureBeat zarmoutili, že v Modern Warfare 2 nebude Zombies mód. Jako termín stále platí 28. říjen 2022.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments