If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

AC: Brotherhood čeká DLC, už placené

Bude se pátrat po Da Vincim.

Assassin's Creed: Brotherhood čeká další stahovatelný přídavek. Akorát za něj už budete muset zaplatit.

Jmenovat se bude The Da Vinci Disappearance a k dispozici by měl být na PSN a Xbox Live počátkem března. Na Xbox Live bude stát 800 Microsoft Points. Za kolik bude na PSN, to Ubisoft zatím nezveřejnil - údajně o tom ještě nebylo zcela rozhodnuto.

DLC bude obsahovat kampaň pro singleplayer a také nějaký nový obsah do multiplayeru.

Co se příběhu týče, odehrávat se bude po pádu vlády Borgiů v Římě. Leonarda Da Vinciho unese tajný kult, který chce přetvořit celé lidstvo a Ezio se vydává na dobrodružnou cestu za jeho záchranou. Během této cesty se podívá do dvou nových lokací i za použití dvou nových herních možností.

Co se multiplayeru týče, DLC přidá do hry jednu novou mapu, čtyři nové postavy a dva nové herní módy. Mapa s názvem Alhambra je popisována jako "prosperující prostředí ve španělském Albaicin of Granada". Obsahuje několikapatrové venkovní i vnitřní oblasti.

Nový Escort mód je pro dva týmy o čtyřech hráčích. Každý tým musí chránit VIP cíl nebo zabít VIP postavu ve druhém týmu. Mód Assassinate je zase pro šest až osm hráčů, kteří jdou proti sobě v desetiminutových deathmatchích.

Comments