If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Age of Empires Online na podzim

Hra vyjde jak v krabici, tak digitálně.

Microsoft dnes Eurogameru potvrdil, že připravovaná strategie Age of Empires Online vyjde letos na podzim. Hra bude dostupná zároveň jak v krabici, tak jako digitální download.

„Herní průmysl je pořád v přechodu. Stále existují hráči, kteří chtějí jít do obchodu a koupit si tam krabici," řekl dnes odpoledne producent Microsoft Game Studios Danan Davis Eurogameru.

Microsoft dnes také oznámil vylepšení „pro premium civilization" – jedná se o civilizace, které začnou na dvacáté úrovni a jsou šité na míru hardcore RTS stratégům.

Ve hře pak budou dostupné různé balíčky, které budou stát mezi pěti a dvaceti dolary. Jedním takovým je například Defence of Crete. Jedná se o kooperativně kompetitivní režim, který se nechal inspirovat u Geometry Wars a hráči v něm budou muset společně čelit několika vlnám nepřátel.

Krabicový „starter kit" umožní hráčům začít hru s prémiovou civilizací a unikátním bonusovým obsahem. Podobný „kit" pak bude dostupný i pro digitální verzi hry. Přesné datum vydání má pak Microsoft oznámit na konci tohoto měsíce.

Na Age of Empires Online jsme se nedávno podívali formou fotoseriálu.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Adam Homola

Contributor

Comments