Skip to main content

Akcí napěchovaná bojovka DNF Duel už na konci června

2.5D titul pro PlayStation.

Svět Aradu čeká, až ho objevíte 28. června na konzolích PS4 a PS5.

Všichni fanoušci bojovek, zpozorněte! Už zanedlouho se můžete společně se svými oblíbenými postavami ze světa Dungeon and Fighter vydat do světa Aradu a zažít pořádnou porci akčního dobrodružství.

Jedno z nejpopulárnějších RPG na celém světě – Dungeon and Fighter – se vrací s novým 2.5D akčním titulem. Sestava bojovníků čítá hned 10 jmen, kdy každý hrdina se bude moci pyšnit svými unikátními schopnostmi. Počínejte si chytře, využívejte svých silných stránek, porazte soupeře a staňte se šampiónem!

DNF Duel pečlivě pracuje s postavami ze série Dungeon and Fighter, kdy každá z nich se dočkala velké péče. Ranger využívá bleskurychlou střelbu, zběsilý Berseker najde využití především v silových útocích. Postavy si budete moci užít v rámci příběhového režimu, do kterého bylo zakomponováno 16 let tvrdé práce a vývoje. Společně s ohromující grafikou tak dostanete dechberoucí obrázek světa Arad.

Základem každé bojovky je kvalitní bojový systém, přičemž u DNF tomu nebude jinak. Titul posouvá hranice bojovek na novou úroveň i díky nutnosti taktizovat. Každá postava má své vlastní pohyby, které jsou zvýrazněny ještě více skrz Awakening efekty. Nezapomeňte však na obranu, aby vás protivníci nenachytali na švestkách! Po dohrání příběhové linky se můžete vydat do online multiplayeru, v němž vyzvete své přátele i hráče z celého světa.

Read this next