If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Alžběta Trojanová má opět nový pořad

Ale už není o hrách.

Zatímco Mikoláš Tuček na Startovači dokázal vybrat 655 tisíc korun na knihu se vzpomínkami na bohatý dosavadní život, druhá, "nežnější" polovina bývalých moderátorů Re-Play se pustila do dalšího "dobrodružství" s mnohem menší mírou rizika.

Alžběta Trojanová se domluvila s obchodem CZC, že pro něj bude vyrábět nový pořad Geek News.

Zatím ve střídmém formátu čtrnáctidenníku jen s pár minutami, což působí jako poučení se z konceptu New Game+ s přehnaně dlouhou stopáží 40 minut i závazkem v podobě přípravy týden co týden.

První díl na YouTube nasbíral patnáct stovek zhlédnutí za úvodních čtyřiadvacet hodin.

Tentokrát však není o hrách, na to už ostatně tento druhý největší eshop s elektronikou má měsíčník GPTV, nýbrž o technologických či softwarových novinkách:

"V prvním dílu se podíváme, jaký hřebíček do rakve TIKTOKu chystá Google nebo jakou chybu aktuálně řeší Microsoft se svými Teams (a není bezpečnostní)."

Bětka se tedy nenudí: nedávno zakotvila v Tiscali po ukončení spolupráce se Seznamem, kde po třech dílech neuspěl jak New+, tak předešlý New Game+ s Tukanem. Předtím kooperovala například s domácím Microsoftem na xboxových streamech či připravovala bulvární web BOOM.cz. Držíme palce, ať to s Geek News vydrží déle!

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments