If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Alan Wake DLC vyjde 28. července

Nebude rozšiřovat hlavní příběh.

Pokud jste se báli, že když dohrajete Alan Wake, nějaké dokončení proběhne až v placeném stahovatelném přídavku a vy tedy nebudete mít celou hru, už se tolik bát nemusíte. První stahovatelný přídavek ke hře, který by měl vyjít v červenci, by hlavní dějovou linku rozšiřovat neměl.

Datum vydání prozradil Dan Maher, editor Xbox Live. Markus Maki z Remedy zase už dříve prozradil, že přídavek by měl vylepšit poněkud mrtvolné tváře postav ve hře.

Že by DLC nemělo rozšiřovat hlavní dějovou linku řekl zase Oskari Hakkinen z Remedy. Přídavek, který by měl vyjít přesně 28. července, by se měl na hlavní děj dívat "jinou perspektivou".

"Půjde o samostatné epizody, které by měly být jistým můstkem mezi první sezonou a jak doufáme i druhou," řekl. Což příliš nezní, že by nemělo jít o pokračování příběhu z hlavní hry, ale minimálně první epizodní přídavek takový nebude. "Abyste ale rozuměli, v první sezoně dostanete normální konec, ve kterém odhalíte všechny záhady." První sezonou se myslí celá hra Alan Wake.

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments