If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Analytik Pachter a jeho predikce k E3 2017

Trefí se aspoň tentokrát?

Některými uctivaný, jinými vysmívaný analytik Michael Pachter z Wedbush Securities se pár dnů před zahájením veletrhu pustil do věštby, co zásadního nás letos čeká.

Podle něj bude Project Scorpio stát jen 399 dolarů, na což bude muset Sony zareagovat na její konferenci následující den snížením ceny PS4 Pro na 249 dolarů (asi až na podzim?) a obyčejné PS4 dokonce jen na 199 dolarů, možná jen po omezenou dobu.

Pokud by byla cena Scorpio opravdu stanovena na nízkých 399 dolarů (viz i dedukce z teaserů), nejspíš by MS musel každý kus konzole dotovat, jen aby získal větší tržní podíl.

Nintendo dle Pachtera ohlásí zásadní hru vlastní výroby pro Switch vycházející v polovině 2018, nejspíš Metroid, vyloučen není ani návrat sérií Kirby či Yoshi. Naopak prý na E3 nedojde k žádnému oznámení verzí her pro Switch od third-party výrobců ze Západu, maximálně tak pár portů z X1 či PS4.

Analytik jinak vyzval, ať si neděláme naděje, že bychom na výstavě dostali něco od Rockstaru, který se prý utápí ve vlastních problémech. Borderlands 3 tipuje na léto 2018, jinak nic od 2K krom basketu a wrestlingu, což se ostatně už vědělo předem.

Comments