If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Animovaný film Zaklínač pojednává o Vesemirovi

+ hrajte už i za Geralta v Residentovi.

Zatímco se stále pitvá, kterak seriál na Netflixu zvedl zájem o starou hru a dostal ji i do TOP 10 na Amazonu, výrobce nespí na vavřínech.

V tom animovaném filmu Zaklínač, poprvé odhaleném před týdnem, bude mít ústřední roli Vesemir.

"Vesemir je nejstarším a dozajisté nejzkušenějším žijícím zaklínačem v Kaer Morhenu, ale i na světě. Přes svůj vysoký věk je pořád plný života a jeden z nejlepších šermířů. Je to velký odborník na alchymii a monstra všeho druhu. Každou zimu tráví v Kaer Morhenu ve společností zbývajících zaklínačů, kde i přesto, že všichni svými zkouškami dávno přošli, funguje jako učitel a jejich rádce. Když zima přejde, vyráží do světa za dalším dobrodružstvím plynoucím z pomoci lidem v boji proti všemožným magickým tvorům. Vychoval mnoho mladých zaklínačů, včetně Geralta, Eskela, Lamberta, Coena, Berengara, Lea a Ciri. Jeho věk se přesně nedá určit, protože Zaklínači stárnou velice pomalu, odhadem to může být mezi sto až tři sta roky," popisuje ho databáze Postavy.cz.

Krátký popisek na homepage říká, že The Witcher: Nightmare of the Wolf se však odehraje dlouho předtím, než Vesemir vychoval Geralta. Nejspíš se bude točit okolo začátku jeho zaklínačské kariéry. Kdo Vesemira namluví, zůstává otázkou, zájem vyjádřil Mark Hamill.

Mezitím se objevila další modifikace pro Resident Evil 2 remake, navazující na tu nedávnou s Ciri.

Mod dovoluje zahrát si tento survival horor už i za Geralta, když nahrazuje Leonovu hlavu. Download zde, opět počítat s určitými nedokonalostmi, jako je nesynchronizace mluvy či animace tváře.

Comments