If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Antologie absolutního zla: Dungeons 3 - Complete Collection

Kompilace strategií má termín.

Vydavatel Kalypso Media a vývojář Realmforge Studios oznámili, že Dungeons 3 - Complete Collection vyjde 26. června.

Complete Collection je představuje definitivní zážitek s Dungeons 3 a obsahuje základní hru (včetně řady bezplatných aktualizací obsahu) a sedm rozšíření pro Dungeons 3: Once Upon a Time, Evil of the Caribbean, Lord of the Kings, Clash of Gods, An Unexpected DLC, Famous Last Words a A Multitude of Maps.

Kolekce rovněž obsahuje oblíbeného sardonického vypravěče a kooperativní režim, který hráčům umožňuje se spojit a čelit výzvám společně jako Absolutní zlo.

Dungeons 3 - Complete Collection je ultimátní edice nejnovějšího dílu oblíbené strategické série Dungeons. Vybudujte a spravujte svou vlastní kobku jako zlý Dungeon master, rekrutujte nové příšery a rozmisťujte zákeřné pasti na nic netušící dobrodruhy - a během toho nezapomeňte šířit svůj zlý vliv a dobývat rozsáhlé nadsvětí v komplexní příběhové kampani. Užijte si nevídané množství obsahu v rámci hry jednoho hráče, více hráčů a režimu potyček v této kolekci, která obsahuje základní hru, kompletní historii obsahových aktualizací a všech sedm přídavných balíčků!

  • Užijte si úspěšný „dungeon manager" v celé jeho kráse, ovládněte svou podzemní kobku a vydejte se ven do nadsvětí s hrstkou nezapomenutelných postav v epickém příběhu o nekonečném boji mezi dobrem a zlem!
  • Obsahuje přídavné balíčky 'Once Upon a Time', 'Evil of the Caribbean', 'Lord of the Kings', 'Clash of Gods', 'An Unexpected DLC', 'Famous Last Words' a 'A Multitude of Maps', jakož i nový balíček map pro potyčky a všechny předchozí aktualizace obsahu.
  • Přes 50 misí, náhodně generované mapy, kooperativní režim pro dva hráče, soutěžní hra více hráčů, více místností, více příšer a více jedinečných schopností.
  • Vrací se i oblíbený vypravěč se svým nezaměnitelným hlasem, který navazuje na odkaz Dungeons tím nejlepším možným způsobem.

Tagged With

Comments