Wii Archiv

první předešlá

Dolphin emulátor už zvládne všechny hry z GameCube

Podařilo se rozchodit i Star Wars: Clone Wars.

Dolphin emulátor dokáže rozeběhnout hry z konzole GameCube a Wii na PC. Zatím byl emulátor schopný rozeběhnout všechny hry z knihovny Nintenda až na jednu - Star Wars: Clone Wars. Teď už na emulátoru běží i tato hra.

Reklama, o jaké se ostatním ani nesnilo. Nintendo si může gratulovat, její postavička bude po včerejšku ještě slavnější. Když si vezmete, že úvodní ceremoniál letní olympiády v Rio de Janieru sledovaly u televizí odhadované tři miliardy lidí, tak v případě jejího zakončení to asi bylo o něco méně, přesto pořád mimořádně zajímavé číslo.

VideoZelda v živém fanouškovském filmečku

Upoutávka na delší dílo.

Zafinancovaný komunitou, slibuje epickou bitvu mezi Linkem a Ganondorfem z Ocarina of Time. Tento trailer slouží jako prequel hlavnímu ději filmu, na kterém se po dobu dvou let podíleli Tom Grey a Sonya Belousova z Player Piano:

Odbyt časopisu Level bez plné hry spadl o třetinu

Z osmi tisíc klesl jen na pět tisíc kusů.

Po letním zrušení přikládání plné hry a složitém vysvětlování byli všichni zvědavi, jak se tento nepopulární, ale ekonomicky potřebný krok projeví na počtu prodaných kusů časopisu, jehož cena se jinak bez plné hry nezměnila.

S rapidně rostoucí oblibou sociálních sítí, které značně urychlily tok informací, napřímily komunikaci a staly se zdrojem spousty zpráv, které bychom se jinak nedozvěděli, přišly i související nevýhody. Prakticky kdokoli si může nevybíravě otevřít ústa vůči tvůrcům čehokoli (nejen her) či známým osobnostem, které se proti těmto výpadům musejí obrnit pořádnou imunitou. To, co by lidé do očí normálně neřekli, jim pod rouškou zejména Twitteru připadá v pořádku, ačkoli to normální určitě není.

AKCE: Dáváme čtenářům Eurogameru 50 tisíc korun

Chcete od nás jen tak přispět na nákup her?

V rámci nového věrnostního programu Eurogamer PLUS rozdáváme čtenářům českého Eurogameru celkem 50 tisíc korun v zajímavé akci, jaká na domácích herních webech ještě nebyla. Skutečně, není to žádný trik, ani o ně nemusíte soutěžit.

PlayStation 4 krade zákazníky Xboxu a Wii

Vyplynulo to z nového průzkumu.

Když se šéf xboxové divize z Microsoftu naposledy vyjadřoval k pro ně neúspěšně se vyvíjejícímu konkurenčnímu boji se Sony, pokoušel se to stavět tak, že tady klidně vedle sebe mohou existovat obě konzole a oběma se dobře dařit.

Nintendo odhalilo své plány na E3 2014

Nezvyklou cestou - infiltrací zasedačky.

Komedianti ze skupinky Mega64 o turnaji ve Smash Bros., možnosti zahrát si ještě nevydané Wii U hry v americkém řetězci Best Buy během konání E3 a také o vysílání digitálního pořadu v úterý 10.6., pravděpodobně opět namísto velké konference v Los Angeles jako vloni.

Nejúspěšnější sérií UbiSoftu všech dob je Assassins Creed

Unity má mít plnohodnotný co-op pro čtyři.

Přední francouzský výrobce nedávno aktualizoval korporátní stránky, kde se pochlubil nejprodávanějšími značkami z jeho stáje. Po jejich nastudování mu už asi nikdo nemůže vyčítat, že jednu sérii ždíme každý rok a že letos k ní dokonce vyjdou dva díly (Unity a Comet). Zajímavé také je, že UbiSoft už pomalu zaměstnává více lidí (9200, z toho 7800 vývojáři) než Electronic Arts (naposledy hlásili 9370, ale od té doby hodně propouštěli).

Capcom snížil odhadovaný zisk o polovinu

Kvůli rapidním změnám herního průmyslu.

Dead Rising 3 pro Xbox One byl s milionem kusů úspěšný, velmi se na trhu dařilo i Monster Hunter 4. Jak je tedy možné, že si japonský výrobce najednou přestal o tolik věřit, když si snížil odhadovaný zisk za první čtvrtletí 2014 o 51 procent, navzdory vyšším tržbám než před rokem?

GLOSA: Jací zákazníci, takové hry jako Flappy Bird

Honza Doskočil: V čem je prospěšná kauza s ptáčkem?

Mladý vietnamský vývojář se rozhodl odstranit svou mobilní hru Flappy Bird z digitálních obchodů, protože se podle něj stala moc návykovou a nebezpečnou. Přestože mu denně vynáší neuvěřitelný milion korun z reklam při 50 milionech downloadů! Tahle kauza, kvůli které eBay vyřadil všechny přístroje z předinstalovanou (dnes už nesehnatelnou) hrou, a kvůli které se autor dostal až k vietnamskému premiérovi, může mít přínosné důsledky hned v několika ohledech.

první předešlá