If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Arkáda X-Morph: Defense s efekty Nvidia

Prý unikátní spojení.

Nvidia informovala o nedávno vydaném titulu X-Morph: Defense, ve kterém je využito několik technologií Nvidia GameWorks. Hra z dílny EXOR Studios přináší unikátní spojení "top down" střílečky a "tower defense" strategie. Vyšla tento týden a od fanoušků na Steamu již získala řadu pozitivních recenzí. 4K záběry ze hry, které demonstrují možnosti GameWorks technologií je možné zhlédnout v tomto videu:

Spolupráce společnosti Nvidia a vývojářů z EXOR Studios pomohla oživit vizuální stránku hry technologiemi jako HBAO+, TXAA a PhysX Destruction. V případě PhysX Destruction si EXOR původní kód přizpůsobil svým specifickým potřebám. Technologie a poskytnuté nástroje značně redukují čas potřebný k vytvoření objektů a prostředí, které lze celkově nebo částečně zničit. Takto zničitelné prostředí daleko lépe vtáhne hráče do dění ve hře.

NVIDIA HBAO+ vytváří pomocí ambientní okluze přirozenější stíny a stínování okolo objektů, které pohlcují světlo, přičemž to zvládne daleko precizněji než předchozí AO techniky. Scéna díky tomu získává hloubku a působí realističtěji.

TXAA je filmová technika anti-aliasingu navržená ke snížení přechodového aliasingu (ruch a problikávání spatřené v pohybu během hraní her). TXAA anti-aliasing vytváří plynulejší a čistější obraz než jakékoliv jiné řešení kombinováním vysoce kvalitního více vzorkového MSAA anti-aliasingu, postprocessingu a časového filtru navrženého společností NVIDIA.

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles