If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Arkham City: rvačky na každém kroku

V čem rozvine odkaz Arkham Asylum?

Není žádnou novinkou, že nadcházející Batman: Arkham City bude pětkrát větší než jeho předchůdce - novinkou je, že autoři už na to nejsou tak hrozně pyšní.

"Pokud se budete pohybovat po vlastních, Arkham City je asi pětkrát tak větší než ostrov Arkham z prvního dílu, ale naším prvotním cílem nebylo vytvořit větší herní svět jen tak z hecu," řekl v dnešním rozhovoru s Gamespotem šéf vývojářů z Rocksteady, Sefton Hill.

"V jedničce jsme chtěli vytvořit opravdu intenzivní a napjatou atmosféru tím, že Batmana necháme zamčeného v blázinci s Jokerem. V Arkham City to chceme posunout na vyšší úroveň - hráči budou mít mnohem více svobody, ale přesto ucítí tlak těch úkolů, které před nimi budou stát," říká Hill.

V novém Batmanovi se tak budete moci nově pohybovat zcela volně, ale vždy přitom máte vědět, kde vás ostatní nejvíce potřebují a co je vaším definitivním cílem. "Při prozkoumávání Arkham City narazíte na spoustu vedlejších misí, tajností nebo pouličních rvaček, takže jestli se chcete jenom k něčemu připlést, prosím, jak je libo," říká Hill.

To zní jako výzva, nemyslíte?

Comments