If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Stále rozdáváme klíče do bety batmanovky Gotham City Impostors

Fungují jen pro účty na britském Xbox LIVE.

Eurogamer ve spolupráci s Warner Bros. s potěšením nabízí svým čtenářům celkem 2000 vstupenek do uzavřené bety online střílečky Gotham City Impostors. Jedná se o novou hru s Batmanem a dalšími známými komiksovými postavami, které spolu válčí v městských kulisách.

Gotham City Impostors se mohou tvářit jako FPS ze staré školy, ale pod vlajícím kabátem skrývají speciální schopnosti postav, odemykatelné bonusy, zbraně či další vychytávky, a to vše si hráči mohou přizpůsobit. Zárukou kvality by mělo být, že pocházejí od tvůrců F.E.A.R. ze studia Monolith.

Trailer na betu Gotham City Impostors

Ještě předtím, než vyjde plná hra 10. ledna 2012 digitální distribucí pro PC, PS3 a X360, můžete se zapojit do multiplayerové bety, která začala tento čtvrtek 15. prosince v 5 odpoledne naseho času a potrvá do 20. prosince.

Tyto kódy fungují jen pro účty na britském Xbox LIVE!

Na následujících lincích si požádejte o svou vstupenku do bety na PlayStation Network nebo o vstupenku do bety na Xbox Live. Český Eurogamer rozdává celkem 1000 klíčů do každé z nich, takže by se mělo bez potíží dostat na každého ze zájemců (povinná registrace na EG).

Obdržený klíč pak zadejte na patřičné konzolové službě pro stáhnutí samotné hry Gotham City Impostors, o níž se více dozvíte na homepage, v preview nebo v oznamovacím článku. Přejeme vám hodně fragů!

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments