Problémový start Test Drive Unlimited 2

Hra je zasypaná bugy a vývojáři nestíhají.

Test Drive Unlimited 2 za sebou nemá zrovna nejlepší start. Někteří hráči se nemohou přihlásit na oficiální servery, jiným se zase nedaří sejmout svým avatarům sluneční brýle, hra se stále spouští v okně PC, neukládá se postup atd. - ale tím problémy rozhodně nekončí.

Frustrované hráče na oficiálních fórech zatím marně utěšuje vedoucí komunitního týmu. Hlavní prioritou podle něj samozřejmě je, aby se všichni mohli co nejdříve přihlásit na servery.

Hráči na PC prý ale mají problémy i s konektivitou multiplayerové složky hry, na čemž autoři pracují. V nejbližších hodinách by se měl objevit update, který všechno tohle odstraní a spraví i bug, kdy některým hráčům nefunguje prodejna použitých aut (odměna za předobjednávku).

Náhlé výpadky má také herní kasino a kvůli potížím museli vývojáři dočasně vypnout miniguildy Car Clubs a vestavěnou facebookovou komponentu My TDU2Life. Čímž ovšem seznam bugů nekončí: na seznamu jsou také poškozené savefily a několik poškozených modelů vozu Lancia Delta, které se prohání po ostrově Ibiza.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (18)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna