Rozbor traileru z Borderlands 2

Skrýval v sobě totiž plno novinek.

Kolegové Charles Onyett a Anthony Gallegos z IGN rozebrali frame po framu nedávný trailer na Borderlands 2. Vědělo se, že opět půjde o akci pro čtyři hráče a a opět v pohledu z vlastních očí.

Objeví se postavy z prvního dílu, jako třeba Mordechai, ale jsou zde i zajímavé nové postavy, jako podivná dívka s maskou na detonátoru nebo tlustá dáma. Vrátí se Maya, ale s novými schopnostmi, Axton má nové a modifikovatelnější zbraně, objeví se i nový mimozemský arzenál, a je otázkou, jak asi funguje.

V IGN si všimli i nových typů vozů, beden s poklady a jejich animace i nabídky, možnosti měnit a modifikovat oblečení Mayi či její dovednosti. Upozorňují, že po zásahu robota vybuchne jeho paže, ale stále může útočit, není hned zničen. A dostane se samozřejmě i na Handsome Jacka.

Jak už se ví, hra Borderlands 2 od společností 2K Games a Gearbox Software byla ohlášena na 21. září 2012 pro Xbox 360, PlayStation 3 a PC. Hráči, kteří si Borderlands 2 předobjednají od zúčastněných prodejců, dostanou přístup do Premiérového klubu k Borderlands 2, což jim umožní stáhnout si balíček Gearbox Gun Pack, Zlatý klíč (Golden Key) a relikvii Vault Hunter's Relic.

Balíček Gearbox Gun Pack je kolekcí unikátních zbraní, které hráčům pomohou odstartovat jejich putování po Pandoře. Zlatý klíč představuje herní předmět, pomocí něhož lze odemknout tajemnou truhlu Golden Sanctuary Loot Chest z Borderlands 2, jež ukrývá vzácný poklad. Relikvie Vault Hunter's Relic je herním předmětem, který pomůže vylepšit štěstí hráčů při jejich pátrání po lepší výbavě, ať už hrají sólově, nebo se rozhodnou dát dohromady se svými přáteli.

Reklama

Související obsah

Oficiálně: God of War PC je realitou

Právě se stalo - detaily, obrázky, trailer, termín.

O frakcích ze Starfield

Nový deníček s artworky.

Také na webu...

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna