Command and Conquer: Generals 2 v kvalitě BioWare

Působivý příběh a něco víc než RTS standard.

Známou strategickou sérii nedávno převzali slavní vývojáři (Mass Effect, Dragon Age, Star Wars: The Old Republic) a na světlo proniká pár prvních drobných informací.

Spoluzakladatel BioWare Ray Muzyka se v rozhovoru pro server Kotaku např. nechal slyšet, že je zde příležitost přidat do Command & Conquer: Generals 2 více příběhu.

"Chceme do série přinést BioWare kvalitu. To znamená působivý příběh, který chceme udělat inovativní a dát lidem v rámci žánru real-time strategie jak to, nač jsou zvyklí, tak i něco víc."

První díl Generals vyšel v roce 2003 a jak Muzyka, tak další spoluzakladatel Greg Zeschuk z BioWare se shodli, že hru hráli ve sklepě, když všichni ostatní přepokládali, že dělají na své práci pro BioWare. Bojové principy Baldur's Gate byly hodně ovlivněna RTS mechanikou, přiznal Muzyka.

Command and Conquer: Generals 2 původně vyvíjelo studio EA v Los Angeles a hráči se obávali, že jen došlo k přejmenování studia na BioWare Victory, k ničemu jinému. Zdá se ale, že obavy byly zbytečné a že se máme zase nač těšit. Hra vyjde někdy v roce 2013 pro PC.

Prosincový trailer z Generals 2

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna