Sociální síť Rockstaru má novou tvář kvůli Max Payne 3

Týmy hráčů půjde importovat i do GTA V.

Rockstar nanovo spustil svůj Social Club, který nyní klade větší důraz na interakci hráčů. Od včerejška lze také dopředu organizovat tlupy hráčů pro války gangů, deathmatche a vůbec multiplayer z Maxe Paynea 3.

Změnily se jednotlivé hráčské profily se snadnějším přístupem k statistikám, achievementům či rivalitám. V klasickém feedu a la Facebook tak například okamžitě uvidíte, když váš kamarád získá achievement nebo si odemkne trofej.

1
Nová tvář Rockstar Social Clubu.

Ostatně do celého Rockstar Social Clubu se nyní lze přihlásit rovnou přes účet na Twitteru nebo Facebooku a importovat si odtamtud své přátele.

V nejbližší době přibude také editor emblémů, aby si každý z týmů mohl vyrobit vlastní logo. A nebyla by to sociální služba, kdyby nezahrnovala všechny hry od jedné firmy: týmy, které si vytvoříte v Maxi Payneovi 3, bude později možné ve stejném složení přenést do světa Grand Theft Auto V.

A když už jsme u toho Maxe Paynea 3: Rockstar přes svůj účet na Twitteru oficiálně potvrdil, že PC verze hry nebude využívat Games for Windows Live.

Do nového Rockstar Social Clubu se můžete přihlásit zde.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna