Zombíci z Resident Evil 6 budou mít sekyry i trubky

A budou umět skákat, šplhat a vymrštit se zpoza rohu.

Nové preview v japonském časopise odhalilo pár novinek o Resident Evilu 6. Ten nabídne především dokonalejší zombíky vyzbrojené sekyrami, trubkami a zbraněmi.

Pokud je budete umět odzbrojit, jakoukoliv zbraň půjde sebrat a použít ji proti zombíkům.

Nemrtví budou ve hře umět hopsat, šplhat nebo na vás prudce vyskočí zpoza rohu. Ale pohyblivější budou i hráči: kromě schovávání se do úkrytů půjde při střelbě okamžitě zalehnout na zem a střílet do vzduchu, i když budete právě ležet na zádech.

K původním hrám Resident Evil má mít nejblíž první mise Leona, odehrávající se na univerzitě. Povahou bude ryze hororová.

Vysvětluje se také, jak do příběhu zapadá Weskerův syn Jake Muller, toho času žoldák vraždící v Evropě: nějakým způsobem je totiž imunní vůči zombie viru. Právě proto jej osloví Sherry Birkin, zda by nepomohl v boji s nákazou.

Konečně ten Chris Redfield, za kterého si v šestém díle zahrajete, bude vlastně úplně novou postavou. Během mise v čínském Lianshangu totiž zažije hluboká trauma, které promění celou jeho osobnost a udělá z něj tajnůstkáře a pesimistu.

Capcom také znovu slíbil, že dopředu avizovaný mód Mercenaries bude ve hře skutečně zdarma (nikoliv jako placený stažitelný přídavek). Prý má jít o největší a nejobsáhlejší mód, jaký kdy firma ve všech svých titulech stvořila.

Trailer z Resident Evil 6 odhalil třetí postavu

Reklama

Související obsah

Conarium pro konzole v únoru

Lovecraftovský horor.

Prý už se pracuje na remaku Resident Evil 3

+ další videa z dvojky, velikost.

Součástí Game Pass na Xboxu je Observer a Outlast

Také Dead Island: Riptide a Hello Neighbor.

Také na webu...

- komentáře (5)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna