Datadisk pro Saints Row 3 krátce po oznámení zrušen

THQ raději tento obsah zahrnou do čtvrtého dílu.

Nestává se běžně, aby před měsícem někdo slavnostně oznámil novou hru a nyní ji zase náhle zrušil. Tento zvláštní osud dnes potkal samostatně spustitelný přídavek Enter the Dominatrix pro Saints Row: The Third, který původně měl vyjít v září.

Otočka souvisí se změnou ve vedení vydavatele THQ a vypovídá to o poměrech ve firmě, která se topí ve finančních problémech a které mnozí predikují už jen pár měsíců existence.

"Když jsem se byl na Enter The Dominatrix podívat, ohromil mě nápady a rozšířením záběru této série," vysvětluje nový prezident THQ Jason Rubin. S tvůrčím týmem ve Volitionu jsme se proto shodli, že by se jim hodilo více času a více zdrojů, aby hru mohli posunout ještě dál a vytvořit z ní něco většího.

Dominatrix proto bude zakomponován do plnohodnotného pokračování Saints Row 4, které podle oficiálního vyjádření vyjde už v příštím roce a dle úniku mělo být ještě pro PS3, X360 a PC.

Jak tam THQ vlastně chtějí přídavek zahrnout, když tématicky odlišný čtvrtý díl už je dávno rozpracovaný, není příliš jasné. Půjde snad o dvě hry v jednom balení? Nebo původně zamýšlené Saints Row 4 kvůli odloží na příští generaci a za příští velkou hru v sérii budou považovat jen zvětšený Dominatrix? Je to možné...

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Henry Cavill vábí na tajný projekt, možná TV seriál Mass Effect?

Herec Geralta ze Zaklínače má na papíru rozmazaná (později dekódovaná) slova Cerberus, Reaper, Geth a Tali'Zorah.

Záznam pátého vysílání o Outriders

Co tam zaznělo i o demu a PC verzi?

Artworky z kdysi odlišného směřování Dark Souls 3

Neschválená podoba hry měla dle úniku z portfolia grafika vypadat takto.

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna