Proč u nás dnes nevyšla Civilizace 5: Gods and Kings?

Cenega musela vysvětlovat, ale hráči na zdržení vydělají.

Vlastní zpráva - Včasné vydávání her v den oficiální premiéry se u nás stalo standardem. Avšak u posledního rozšíření Civilization 5 s názvem Gods and Kings se diskusní fóra začala plnit dotazy typu "Proč je najednou datum vydání až 29.6., když hra v Evropě má vyjít už 22.6.?"

Týdenní zdržení hry potvrdila Eurogameru i Cenega. "Došlo k menšímu technickému problému při kompletaci hry, pro náš trh je multijazyčné balení," vysvětlil produktový manažer Chalid Himmat.

Na druhou stranu můžeme být rádi, že navzdory zhoršujícímu se kurzu české koruny se distributorovi podařilo dodržet původně slibovanou prodejní cenu 499 Kč za krabicovku. Na Steamu totiž 2K za dnes vydaný přídavek chtějí 30 eur, tzn. je tam kupodivu téměř o tři stovky dražší.

Jinak je důležité vědět o vyžadování původní nebo GOTY edice Civilizace 5 ke spuštění Gods and Kings, což u takových datadisků, vypuštěných s dvouletým odstupem, už nyní nebývá zvykem. Jeho recenzi pro Eurogamer píše Jiří Sládek (hodnotil i základní hru) a přečtete si ji začátkem prázdnin.

Renderovaný filmeček z datadisku

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Battlefield 2042 už přišel o dvě třetiny hráčů a další nepřející data

+ zatím největší patch, kritika tragického startu a DICE už nejsou tím, čím bývali.

Horizon: Forbidden West proklepnuto ratingovou organizací v Austrálii

Takže odklad z února by tím pádem už hrozit neměl.

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna