Přídavné mapy do Max Payne 3 příští týden

Smaže se tak jeden z nedostatků multiplayeru.

Jak se dozvíte z připravované multiplayerové recenze Max Payne 3 od Pavla Oreškiho, základní verze nyní trpí málo mapami. Tento nedostatek však brzy padne, konkrétně příští týden (na PS3/X360), resp. 17. července (PC), pokud jste ochotni si něco připlatit.

Vyjde totiž první DLC s názvem Local Justice, které bude zpočátku stát 6 dolarů a později 8 dolarů (pro majitele Rockstar Passu zdarma). Toto cenové zvýhodnění pro časné nákupy je z důvodu nedodržení slibu vypustit tento přídavek ještě v červnu.

Balíček obsáhne novou mapu 55th Battalion HQ určenou pro všechny multiplayerové módy a pak dvě další mapy pro režimy Team Deathmatch, Deathmatch a Payne Killer. Společné mají to, že všechny se odehrávají v době po vyvrcholení původní hry.

Křoví bude dělat předmět pro rychlejší lootování, nová zbraň M4 Assault Rifle a nová frakce policie ze Sao Paulo. Vedle toho se 3. července vynoří ještě všechny DLC, které byly nabízeny k předobjednávkám: mapa Cemetery, postava klasického Maxe Payna, Silent Killer Loadout Pack, Pill Bottle Item a Deadly Force Burst (každé za 1-2 dolary).

1

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Artworky z kdysi odlišného směřování Dark Souls 3

Neschválená podoba hry měla dle úniku z portfolia grafika vypadat takto.

EA nakonec zrušili reboot Anthem

Právě se stalo + důvody od BioWare.

Druhý patch Cyberpunk 2077 až o měsíc později

Vysvětlení z Polska nepotěší.

- komentáře (4)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna