Oznámení kolekcí God of War a inFamous

Aktualizováno o správnou cenu a o 3D podpoře.

AKTUALIZACE - Sony se dodatečně omluvila za chybu: kolekce nebudou stát 30 dolarů, nýbrž 40, a 3D podpora bude jen v předělávkách z PSP, nikoliv v God of War 3, jak původně uváděla.

Aby trochu nakopla zájem o zimní odbočku Ascension, oznámila dnes Sony nabušenou krabicovou kompilaci God of War Saga. Vyjde v USA koncem srpna a stát bude 40 dolarů (údaje pro Evropu zatím nejsou k dispozici). Jde vlastně o zahájení nové řady kompilací PlayStation 3 Collection, které mezi řádky dávají najevo, že éra této konzole se pomalu blíží ke konci.

Najdete v ní celkem 5 her - první díl God of War, God of War 2, God of War 3 a God of War: Origins Collection, v čemž jsou Chains of Olympus a God of War: Ghost of Sparta původně z PSP). Dále nějaký bonusový obsah a kód pro měsíční předplatné PlayStation Plus. Vše má být remasterované do HD s podporou DualShocku, trofejí na PSN i s 3D zobrazením.

Současně s tím ve stejnou dobu a za tutéž cenu dorazí kolekce všeho ze série Ratchet and Clank nebo všeho se značkou inFamous. To znamená jedničku, dvojku, přídavek Festival of Blood, nějaké extra mise a dodatečné kostýmy, powerupy či zbraně pro postavu. A to je docela výhodný balíček, ne?

1
2

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (5)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna