GTA 5 trailer převlečený do Battlefield 3

Namísto čmeláka prolétne nad vinicí stíhačka.

1

Když Rockstar mlčí a ještě dlouho mlčet bude, početný zástup čekatelů na Grand Theft Auto 5 si musí ukrátit dlouhou chvíli svépomocí. Po vydařených předělávkách do Minecraftu, do GTA 4 nebo do starého San Andreas dnes přišel na řadu mnohem těžší kalibr.

Uživatel YouTube s přezdívkou Ketegano15 vzal Battlefield 3 a pokusil se v něm zopakovat scény z toho už legendárního odhalovacího traileru GTA 5. Vzhledem k neexistenci editoru od DICE a vojenské povaze předlohy měl obtížnější úlohu než jeho kolegové, takže u dobré poloviny záběrů budete na okamžik bloumat, na co vlastně narážejí - zvlášť když se po ulici promenádují vojáci a namísto sporťáku u semaforu stojí bugina, takže se šikne to spodní srovnávací video.

Přesto se mu výtvor v rámci možností povedl a když k tomu přidal originální hudbu, budou znalci jako doma. Zvlášť v těch nejvíce pamětihodných momentech, jako třeba když výletníci stoupají do strmého kopce, když hrdina shlíží na město, u plážové budky pobřežní hlídky nebo když nad hlavou namísto práškovacího čmeláka ve vinici prolétne stíhačka. Dobrá práce!

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (3)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna