Half-Life 3 a Dragon Age 3 budou v Kolíně, tvrdili organizátoři

Opět planý poplach.

Vlastní zpráva - Organizátoři Gamescomu, který tento probíhá v Kolíně nad Rýnem, agilně sestavili seznam všech her, které se na výstavě mají objevit. Seznam si můžete prohlédnout v PDF souboru na oficiální stránce.

Bystří jedinci si okamžitě všimli, že se tam vyskytují i Dragon Age 3 a Half-Life 3 - dva zatím neoznámené tituly, které by dozajista patřily mezi nejvýznamnější události, pokud by to byla pravda...

... avšak není. Když se Eurogamer zeptal mluvčího veletrhu, zda to může potvrdit, dostalo se mu odpovědi, že jde pouze o chybu. Na otázku, proč tedy Dragon Age 3 a Half-Life 3 zmiňují, odpovědí bylo jen mlčení.

Organizátoři Gamescomu sice varovali, že za správnost údajů v dokumentu nenesou žádnou odpovědnost, ale pak se ptáme, proč ho vlastně kompilují? Jen aby na akci nalákali co nejvíce návštěvníků na základě vycucání všeho z prstu? Něco podobného se přihodilo již dříve se zařazením úryvků z GTA 5 traileru do oficiální pozvánky, aniž by to měli jakkoli podloženo od Rockstaru.

Jinak máme informace přímo do PR Valve, Douga Lombardiho, který nám při domlouvání schůzek již dříve řekl, že v Kolíně nic předvádět nebudou, pouze tam mají vyhrazenou místnost pro jednání s obchodními partnery Steamu. EA se k Dragon Age 3 nevyjádřili, ale za pár hodin se koná jejich konference.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (4)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna