Dema: Modern Warfare 3, Sleeping Dogs, PES 2013

To poslední jmenované v rozšířené verzi.

V současné době by člověk spíš čekal ukázku Black Ops 2. Přední výrobci však mají z průzkumů vyčteno, že demo známých her je nejúčinnější až po vydání, aby nastartovalo dodatečný zájem o hru. Activision proto až dnes vypustili demo loňského Modern Warfare 3, které obsahuje singleplayerovou misi Black Tuesday. Je dostupné jen na Xbox Live (jinde možná později) a jak se píše na blogu tvůrců, stále existují lidé, kteří Call of Duty hru nehráli a tímto jim chtějí dát šanci.

Pokud vás nepřesvědčila naše úterní recenze s druhou stranou mincí či videdojmy, můžete si Sleeping Dogs zkusit sami. Jeho hratelná ukázka o velikosti 2 GB je již k dispozici ze Steamu, Xbox Live a PlayStation Network. Budete pronásledovat svůj cíl na nočním tržišti, než si to s ním rozdáte na férovku a než se přesunete do přístavního skladiště už s využitím zbraní. Videorecenze je již hotová :)

Oproti tomu až na příští týden, 28.-29. srpna, chystají Konami rozšířené demo fotbalu PES 2013 s desetiminutovým zápasem. Má v něm být lépe vybalancovaná obrana s útokem, opraveny nahrávky, umělá inteligence rozhodčího či rychlost střelby.

11 minut z PES 2013

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna