Druhá várka Guild Wars 2 k nám dorazí příští týden

Dominanci na deseti trzích oslavuje trailer od autora Matrixu.

1

Nakonec to Comgadu trvalo déle, než se zpočátku předpokládalo. Namísto začátku září doputuje do České republiky druhá várka krabicovek Guild Wars 2 až po třech týdnech od vyprodání dne 28. srpna. Distributor to oznámil tiskovou zprávou.

"Nyní probíhá kompletace nově vyrobené várky hry Guild Wars 2 určené pro náš trh a v první polovině příštího týdne bude hra opět v prodeji u všech dobrých prodejců. Upozorňujeme všechny hráče, aby si včas udělali předobjednávku, počet kusů hry z této očekávané druhé várky už je z větší části rozebrán," varuje Comgad.

Zatímco zájemci o krabicovku si tedy u nás musí počkat do 17.-20. září (rezervace), prodej digitální edice Guild Wars 2 z homepage byl po dočasném pozastavení kvůli vysoké popularitě obnoven již včera (ačkoli tam je hra dražší).

Umožnilo to nasazení nových serverů jak v Severní Americe, tak v Evropě, a také zdvojnásobení počtu pracovníků na zákaznické podpoře. "Herní systémy, které čelily extrémně velké poptávce, jako třeba Obchodní stanice, byly posíleny a připraveny na pokračující nával hráčů," vysvětlil distributor.

Guild Wars 2, které v zahraničí vyprodány na rozdíl od ČR nebyly a daly se v mezidobí též sehnat z alternativních digitálních distribucí, se vyšplhaly na první příčku prodejnosti v multiplatformních žebříčcích na deseti evropských trzích. Tvůrci z ArenaNet to oslavili novým trailerem s názvem Our Time Is Now, jehož režie se ujal James McTeigue proslavený prací na trilogii Matrix a V jako Vendeta.

Our Time Is Now trailer k Guild Wars 2

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (4)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna