Plánuje se další hra z univerza Mass Effect

I singleplayerové DLC pro trojku na podzim.

Kdyby EA aspoň trochu mohli, nejraději by dnes jistě oznámili pokračování Mass Effect nějakým bombastickým trailerem, který by všem vyrazil dech a dal zapomenout na obavy o budoucnost BioWare po aktuálním odchodu jejich zakladatelů. Nicméně nic takového připraveno nemají, na to je ještě příliš brzy po trojce, takže se musíme spokojit pouze s drobečky.

"Univerzum Mass Effectu je obrovské a výkonný producent Casey Hudson, který se o tuto sérii stará už osm let, plánuje se svými týmy další plnohodnotnou hru Mass Effect. Rádi bychom slyšeli vaše názory a nápady, kam se v takovém projektu ubírat," vyzval ve zjevné snaze o uklidnění fanoušků stávající ředitel BioWare.

Ti už v minulosti naznačili, že trilogie může po jarní trojce pokračovat dál a že s ní ještě neskončili, ale už to bude bez Sheparda. V následujících šesti měsících hodlají vypustit pro Mass Effect 3 nejen dodatečný obsah do multiplayeru, ale i další (po srpnovém Leviathanu) singleplayerové DLC, které se bude jmenovat Omega a dočkáme se ho už na podzim.

BioWare též skládají dohromady vizi pro nějakou úplně novou hru zasazenou v jiném, fiktivním světě, která poběží na úplně nové technologii a bude na ní dohlížet rovněž producent Mass Effect 3.

Mimochodem, nelze si nevšimnout, že všechny momentálně rozpracované velké tituly BioWare jsou jen v poměrně rané fázi. I u Dragon Age 3 se zmiňuje stále probíhající brainstorming. U všech se nadstandardně shání ohlasy od komunity, nebo se o tom alespoň hlasitě mluví. Že by reakce studia na kauzy okolo posledních her nebo signál, že BioWare jsou po odchodu zakladatelů na začátku nové éry, bez jasně vytyčeného směru příštího ubírání se?

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (9)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna