Assassin's Creed 3 bude mít zase trochu otevřený konec

Přesto bude uzavřena hlavní dějová linka z předchozích her.

Je to přeci nekonečná série, ne?

Assassin's Creed 3 by mělo uzavřít hlavní dějovou linku z předchozích her série Assassin's Creed, ale nebude to samozřejmě konec definitivní. Hráči by měli dostat odpovědi na spoustu otázek, ale pořád si tvůrci nechávají otevřená dvířka pro další díly.

Hlavní scenárista Corey May řekl serveru ShackNews, že nechal spoustu prostoru pro ty, kteří budou mít na starosti sérii Assassin's Creed v budoucnu. "Pokud se rozhodnou udělat další díly, je spousta věcí, která se dá prozkoumat. Je spousta zasazených semínek, kterého mohou klíčit," řekl.

Jeho cílem bylo, aby byli hráči na konci AC3 spokojení se závěrem a byl to skutečně uzavřený příběhový oblouk ze všech předchozích her. Má jít o šokující konec, ale nic jako v seriálu Ztraceni. "Neprobudíte se a nezjistíte, že jste v Animusu a prožíváte život někoho dalšího v Animusu. To od nás skutečně nečekejte," prozradil.

Ti, kteří detailně sledují příběh Desmonda, budou chápat, kde se ten konec vzal a z čeho vychází.

Už včera jsme se od zástupců Ubisoftu dozvěděli, že další díly AC by měly být s Connorem, pokud si ho hráči jako hlavní postavu oblíbí.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna