Nové sci-fi RPG CD Projektu se oficiálně jmenuje Cyberpunk 2077

Bude to hra v otevřeném světě.

CD Projekt na včerejší tiskové konferenci oznámil, jak se s definitivní platností bude jmenovat jejich sci-fi RPG vycházející z licence Cyberpunk. Název hry bude Cyberpunk 2077.

O moc víc jsme se bohužel nedozvěděli. V tiskové zprávě ale potom CD Projekt naznačil, že hra nebude mít lineární příběh a ocitnete se v otevřeném světě, takže se jejich Cyberpunk 2077 bude podobat spíše RPGčkům od Bethesdy než poněkud lineárnějšímu a uzavřenějšímu Zaklínači.

Ve hře bude vybudováno město Night City a podíváte se i do jeho okolí. Pokud znáte Cyberpunk 2020, CD Projekt slibuje, že se dostanete do spousty míst, se kterými jste již obeznámeni (bojové zóny ovládané gangy, legendární Afterlife nebo Forlorn Hope).

Na hře samozřejmě spolupracuje sám tvůrce Cyberpunku, Mike Pondsmith.

Během konference také oznámili, že Zaklínač 2 vychází na Mac a hlavně měli dobrou zprávu pro nadšené moddery. Co nevidět totiž hodlají vydat REDKit, pomocí kterého si budete moct v podstatě vytvořit své vlastní RPG. Toolkit bude obsahovat všechny vymoženosti enginu, na kterém je postaven Zaklínač 2, a dokonce ukázali tohle skvělé video, kde ve 23 minutách vytvořili jednoduchý quest.

Reklama

Související obsah

Představeno rozšíření kampaně Borderlands 3

Moxxi's Heist of the Handsome Jackpot.

PlayStation 5 datum vydání prý 20. listopadu 2020?

+ údajná vyšší cena, později než Xbox Two?

Příští rok oznámí další Saints Row

+ možné datum Dying Light 2, Daymare: 1998 pro PS4.

Také na webu...

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna