Vesmírné simulátory Star Citizen a Strike Suit Zero chtějí vaši pomoc

Obě hry sbírají peníze na Kickstarteru.

Začněme Star Citizen. Za Star Citizen stojí Chris Roberts, který je tvůrcem série Wing Commander, takže má u fanoušků žánru vesmírných simulátorů velké jméno. Ten chtěl původně na projekt získávat peníze od fanoušků přes své stránky, ale ty velice brzy kvůli zájmu padly, takže se nakonec přeci jen rozhodl pro Kickstarter.

Potřebuje na hru získat 2 miliony dolarů, přes jeho stránky se mu už podařilo získat něco málo přes jeden milion, ale říká, že kdyby neměli technické potíže, už by přes dva miliony měli. Jeho Kickstarter projekt potřebuje pouze 500 tisíc dolarů, tedy polovinu ze zbývajícího milionu. Kickstarter stránku, kde je už nasbíráno přes 125 tisíc, najdete zde.

Ve stejný den spustil svůj Kickstarter projekt další vesmírný simulátor. Strike Suit Zero hodlá vytvořit vývojářský tým Born Ready Games a měl by se od Star Citizen lišit zejména tím, že nepůjde vyloženě o "realistický" simulátor, ale spíše o akční hru z vesmíru. Jde sice o nové studio, ale pracují tam lidé, kteří dříve dělali na takových titulech jako je Steel Battalion, Infinite Space, Appleseed: Ex Machina a Viper's Creed. Soundtrack má složit Paul Ruskay, který stojí za hudbou k Homeworld.

Born Ready už mají hru téměř hotovou a potřebují pouze 100 tisíc dolarů na dokončení. V současnosti jsou na nějakých 20 tisíci dolarech, ale do konce zbývá ještě 28 dní. Každý, kdo přispěje více než 15 dolary, pak dostane výslednou hru. Pokud přispějete 50 dolary, prvních tisíc zájemců získá přístup do uzavřené bety ještě před koncem roku.

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

Vše o hře z tohoto článku

O autorovi

Ales Harazim

Ales Harazim

Redaktor

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna