Treyarch poslal vzkaz předčasným hráčům Black Ops 2

Oficiální termín nedodržely ani obchody ve Španělsku.

O únicích plných her na pirátskou scénu zásadně nepíšeme, abychom je tím nezviditelňovali a nenabádali, ale když to přesáhne určitou mez a vyjádří se k tomu přímo tvůrci, je to už jiná. Nyní se něco takového stalo v případě Call of Duty: Black Ops 2, které se prý v PC a X360 verzi na mnoha místech Evropy (nejen to Slovensko z minulého týdne) začalo prodávat předčasně o více než 14 dnů oproti oficiálnímu termínu 13.11., například ve Španělsku.

Zatímco Activision tato výrazná prosáknutí odmítli komentovat a asi raději zvolili cestu vyhubování svým distribučním partnerům, šéfdesignér studia Treyarch David Vonderhaar si neodpustil reakci na osobním Twitteru: "Těší mě, že lidé jsou pro Black Ops 2 tak zapálení. Pokud hru hodláte natáčet nebo živě vysílat na internetu, což vám ze své pozice nedoporučuji, měli byste být v jejím hraní alespoň trochu dobří."

Narážel na různá videa z Black Ops 2, která v posledních dnech zaplavila YouTube (byť jsou postupně odstraňována právníky Activision) a jejichž autoři se zrovna nemohou chlubit vysokou úrovní svých multiplayerových dovedností. Legální streamy ze zápasů mají dle jeho slov být dostupné na přelomu tohoto a příštího týdne.

Sympatické alespoň je, že tvůrci se tentokrát neuchýlili k výhružkám a klasickým varováním o okamžitém banu na Xbox Live, protože samozřejmě není chybou koncových hráčů, pokud si za své peníze standardně zakoupí originální hru v obchodě o něco dříve, než by správně měli.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (19)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna