Battlefield 1942 je ke stažení zdarma

Oslava desetiletého výročí série.

Studio DICE spadající pod EA včera večer uvolnilo PC verzi hry Battlefield 1942 ke stažení zcela zdarma z Originu. Oslavuje tím desetileté výročí série a dva miliony uživatelů služby Battlefield 3 Premium, která debutovala letos v červnu.

5

„Když jsme před deseti lety vydali Battlefield 1942, chtěli jsme vytvořit akční hru z pohledu první osoby, která by posunula hranice kreativity, inovací a herního designu. Toho jsme chtěli dosáhnout přestavením otevřeného bojiště na zemi, ve vzduchu i na moři,“ řekl Karl Magnus Troedsson, viceprezident a generální manažer švédského studia DICE. „Přijetí série Battlefeld bylo už od začátku skvělé. Digitální reedicí hry Battlefield 1942 chceme fanouškům poděkovat a nabídnout všem hráčům možnost připomenout si, jak to všechno vlastně kdysi začalo.“

U příležitosti nového vydání Battlefield 1942 bude navíc česká pobočka Electronic Arts v následujících dnech spouštět vlastní servery pro podporu tohoto již legendárního titulu. Více se dozvíte přímo na Facebook stránce.

1
2
3

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Dobré ráno s Eurogamerem - čtvrtek, 20. února

Update No Man's Sky, akcelerace zvuku Xboxu, výsledky THQ Nordic, datum Mount and Blade 2...

Dangerous Driving 2 oznámeno

První detaily o duchovním nástupci Burnoutu.

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna