Jaká hodnocení dostávají první hry na Wii U?

Všichni jsou nadšení.

Ve světě se začínají objevovat první recenze titulů na chystanou konzoli od Nintenda Wii U. Zejména dvou základních titulů: New Super Mario Bros. a Nintendo Land.

Z New Super Mario Bros. jsou všichni vesměs nadšení. Server Digital Spy píše, že se sice nedočkáte žádných úžasných inovací, ale místo toho dostanete precizně designované levely v konečně pořádné HDTV grafice a hru navíc můžete na Wii U tabletu hrát, i když nemáte volnou televizi.

V recenzi Polygonu říkají, že nový Super Mario Bros. má naopak nápadů spoustu. "New Super Mario Bros. hry byly zábavné, ale neustále nám připomínaly, jak senzační byly ty hry v době NES a SNES. Z New Super Mario Bros. U máte pocit, jako by byl skutečně z té doby," píší v textu. Průměrně dostává hra hodnocení 8/10.

U Nintendo Land jsou recenzenti podobně nadšení. Eurogamer dal hře například 8/10 a píší, že tato hra "oslavuje katalog Nintenda s velkým srdcem a mnohem menší vypočítavostí, než jsme byli v poslední době zvyklí". IGN píše, že Nintendo Land dokonale ukazuje, co nová konzole Wii U společně se svým tabletem dokáže.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

15 minut z hraní GTFO ve stylu Vetřelce

Survival hororový co-op pro čtyři.

Je snad toto redesignovaný Sonic?

Uniklé obrázky s upraveným ježkem.

Xboxové krabicovky už vynášejí Capcomu méně než ty pro Switch

Jeho finanční výsledky i s podílem digitálu.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna