Reklama hovoří o PC verzi GTA 5 příští rok

Velká herní síť z Nizozemí a Belgie asi udělala chybu.

Rockstar se zatím odmítají bavit o PC verzi jejich chystaného Grand Theft Auto 5 a u série je už pár let zvykem, že na PC vychází hra o dost později. Pokud se ale dá věřit jedné reklamě a jednomu velkému nizozemskému prodejci her, možná tomu tak tentokrát nebude a PC verze vyjde již příští rok.

V jednom časopise se totiž objevila reklama známého řetězce prodávajícího videohry Game Mania, který působí v Nizozemí a Belgii, kde je zmíněna PC verze hry. Někteří by si mohli myslet, že jde zajisté o překlep, ale PC verze je také na webových stránkách prodejce a lze si ji tam dokonce předobjednat.

Zajímavé také je, že i u PC verze je napsáno, že se očekává její prodej na "jaře 2013", stejně jako u konzolových verzí. Že by se sešlo víc chyb naráz?

Samozřejmě, je to všechno třeba brát s obezřetností, protože jde zatím jen o jednoho prodejce, i když v regionu Nizozemska a Belgie dost významného.

Jak jsme informovali už dříve, Rockstar se nechalo slyšet, že "v současné chvíli se soustředíme na Xbox 360 a PlayStation 3 verze hry. Zatím nemáme žádné detaily o PC verzi, o které bychom se mohli podělit". Rockstar vydal Grand Theft Auto 4 celých 8 měsíců po vydání konzolových verzí. Red Dead Redemption se PC verze vůbec nedočkalo.

1

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (6)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna